• BAHAR ticaret ithalat ihracat imalat limited şirketi

    Şirketimiz 1983 yılında Hacı Selman BAHAR tarafından İthalat-İhracat ve Dahili Ticaret alanında faaliyete başlamıştır. Daha sonra bayrağı Yusuf BAHAR devralmış firmayı geliştirerek imalat sektörüne yöneltmiştir. Şu anda özellikle banyo lifi kumaşı imalatı, kesimi ve toptan satışı üzerinde yoğunlaşmış durumdayız.

     Öte yandan ihracatımız Ortadoğu (Ürdün, Suudi Arabistan…) Mısır ve Norveç e devam etmekte ve İhracat konusunda aracılık ve komisyon şeklinde de irtibatlarımız mevcuttur.

    Karşılıklı güven ve istikrarla hizmetinize devam ediyoruz.

    Şirketimiz 1983 yılında Hacı Selman BAHAR tarafından dahili ticaret alanında faaliyete başlamıştır. Kısa sürede bayrağı devralan Yusuf BAHAR firmayı geliştirerek İthalat - ihacat alanına yöneltmiş, bir taraftan da İplik ticaretinin getirdiği bilgi birikimi ile eşi Emel hanım ile beraber trikotaj makinası satın almış yün kazak, atkı, pantolon vs. üretmeye başlamış, akabinde firmayı Brother örgü makinaları Hatay bayisi ünvanını kazandırmıştır. Kendi imalatımız olan makinelerde dokuduğumuz banyo lifi kumaşı , kesimi ve toptan satışı üzerinde yoğunlaşan firma; aynı zamanda Ortadoğuya (Ürdün, Suudi Arabistan…) ve Afrikaya (özellikle Mısır) ihracata devam etmekte ve İhracat konusunda gerek üretici gerek tedarikçi konumunda hizmet vermektedir. Müşterilerimize ürün değil, güven veriyoruz.

Copyright © 2015 - All Rights Reserved - www.baharltd.com

Template by OS Templates